Číslo položky: 7721
Sídliště s červenou postavou
popis: Olej na papíru, rozměr 49 x 69 cm, poškozeno
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 500 Kč
5 000 Kč
5 000 Kč
5 000,00 Kč |
4 800,00 Kč |
4 600,00 Kč |
4 400,00 Kč |
4 200,00 Kč |
4 000,00 Kč |
3 800,00 Kč |
3 600,00 Kč |
3 500,00 Kč |
2 300,00 Kč |
2 100,00 Kč |
1 900,00 Kč |
1 700,00 Kč |