Číslo položky: 5295
Návrh ložnice
popis: Akvarel, rozměr malby 15 x 23, celkové rozměry s podložkou 21 x 42 cm. Návrh interieru 30.tá léta. Štítek návrhu č. 12, nerámováno. Dílo získáno z rodiny autora.
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 500 Kč
1 500 Kč
1 500 Kč
27.06.2017 22:20
1 500,00 Kč | 27.6.2017 21:25:43 |