Nesignováno .
Číslo položky: 7753
popis: Olej na plátně, rozměr 110,5 x 87 cm, 18. století. Rám byl v minulosti napaden červotočem který již není aktivní.
Vyvolávací cena:
10 000 Kč
14 000 Kč