Číslo položky: 7778
Pohled do kraje
popis: Olej na plátně, rozměry: 35 x 45,5 cm, výrazná krakeláž
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
2 000 Kč
3 800 Kč
3 800 Kč
3 600,00 Kč |
3 400,00 Kč |
3 200,00 Kč |
3 000,00 Kč |