Číslo položky: 7700
Chalupa s potokem
popis: Olej na dřevěné desce, rozměr 63,5 x 73 cm, ve spodní části rám mirně poškozen.
Vyvolávací cena:
10 000 Kč
10 000 Kč
13 000 Kč
13 000 Kč
12 000,00 Kč |
11 000,00 Kč |