Číslo položky: 5289
Imperatori Rudolpho II.
popis: Litografie, rozmět tiskové plochy 50 x 40 cm, zaskleno, signováno tužkou dole uprostřed.
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 500 Kč
12 000 Kč
12 000 Kč
6 500,00 Kč |
6 500,00 Kč |
5 600,00 Kč |
5 100,00 Kč |
5 000,00 Kč |
4 500,00 Kč |
4 400,00 Kč |
4 200,00 Kč |
4 000,00 Kč |
3 800,00 Kč |
3 600,00 Kč |
3 400,00 Kč |
3 200,00 Kč |
3 000,00 Kč |
2 800,00 Kč |
2 600,00 Kč |
2 500,00 Kč |
2 000,00 Kč |