Číslo položky: 7683
Dívka s loutnou
popis: Olej na plátně, rozměr 50 x 70 cm, nerámováno
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
3 000 Kč
5 000 Kč
5 000 Kč
5 000,00 Kč |
4 900,00 Kč |
4 700,00 Kč |
4 500,00 Kč |
4 300,00 Kč |
4 100,00 Kč |
3 900,00 Kč |
3 700,00 Kč |
3 500,00 Kč |