Jiran Robert
Číslo položky: 7683
Moje sledované obrazy Dívka s loutnou
popis: Olej na plátně, rozměr 50 x 70 cm, nerámováno
o autorovi: Narozen roku 1975
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
5 000 Kč