Číslo položky: 7681
Tři akty
popis: Olej na plátně, rozměr 50 x 70 cm, nerámováno
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
3 000 Kč
10 000 Kč
10 000 Kč
10 000,00 Kč |
9 500,00 Kč |
8 500,00 Kč |
7 500,00 Kč |
6 500,00 Kč |
5 000,00 Kč |
4 900,00 Kč |
4 700,00 Kč |
4 500,00 Kč |
4 300,00 Kč |
4 100,00 Kč |
3 900,00 Kč |
3 700,00 Kč |
3 500,00 Kč |