Číslo položky: 7667
Sedící dívka
popis: Olej na plátně, rozměr 90 x 60, nerámováno, nesignováno
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 500 Kč
1 500 Kč
1 500 Kč
27.02.2019 20:02