Číslo položky: 7676
Krkonoše
popis: Olej na plátně, rozměr 55 x 70 cm, nesignováno
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 500 Kč
2 500 Kč
2 500 Kč
2 400,00 Kč |