Zpět na aukce Nesignováno .
Moje sledované obrazy Kostelní interiér
popis: Olej na plátně fixováno na lepence, 44 x 34 cm
Vyvolávací cena:
600 Kč
600 Kč

27.02.2019 19:26

600,00 Kč 2.12.2018 18:34:58