Číslo položky: 5283
Zimní řeka
popis: Olej na plátně, rozměr 40 x 50 cm, signováno A. Procházka 29
Vyvolávací cena:
800 Kč
800 Kč
2 300 Kč
2 300 Kč
1 800,00 Kč |
1 600,00 Kč |
1 400,00 Kč |
1 000,00 Kč |