Číslo položky: 5282
Podzimní cesta
popis: Olej na plátně, rozměr 40 x 50 cm, signováno A. Procházka 1929
Vyvolávací cena:
800 Kč
800 Kč
2 200 Kč
2 200 Kč
1 800,00 Kč |
1 700,00 Kč |
1 500,00 Kč |
1 300,00 Kč |
1 000,00 Kč |