Procházka A.
Číslo položky: 5282
Moje sledované obrazy Podzimní cesta
popis: Olej na plátně, rozměr 40 x 50 cm, signováno A. Procházka 1929
Vyvolávací cena:
800 Kč
2 200 Kč