Číslo položky: 5281
Kytice polních květů
popis: Litografie, rozměr ve výřezu 44 x 34 cm + pasparta a rám, zaskleno, signováno v tisku O. Kubín
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 500 Kč
2 300 Kč
2 300 Kč
2 000,00 Kč |
1 900,00 Kč |