Zpět na aukce Signováno azbukou
Moje sledované obrazy Stavení v podhůří
popis: Olej na lepence, rozměr ve výřezu 27 x 40 cm, zaskleno
o autorovi: Autor ze signatury nezjištěn
Vyvolávací cena:
400 Kč
1 300 Kč