Číslo položky: 5280
Česká Rybná
popis: Olej na plátně, rozměr 28 x 47 cm, zaskleno, vzadu značeno číslo soupisu 1335, datováno 1947
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
1 800 Kč
6 500 Kč
6 500 Kč
6 500,00 Kč |
6 000,00 Kč |
5 000,00 Kč |
4 800,00 Kč |
4 600,00 Kč |
4 400,00 Kč |
4 200,00 Kč |
4 000,00 Kč |
3 800,00 Kč |
3 600,00 Kč |
3 400,00 Kč |
3 200,00 Kč |
3 000,00 Kč |
2 800,00 Kč |
2 600,00 Kč |
2 500,00 Kč |
2 000,00 Kč |
1 900,00 Kč |