Číslo položky: 5279
Zátiší s jablky a hruškami
popis: Olej na plátně, rozměr ve výřezu 28 x 38,5 cm + pasparta a rám, zaskleno, signováno nečitelně
Vyvolávací cena:
300 Kč
300 Kč
800 Kč
800 Kč
700,00 Kč |
600,00 Kč |