Autor nezjištěn
Číslo položky: 5279
Moje sledované obrazy Zátiší s jablky a hruškami
popis: Olej na plátně, rozměr ve výřezu 28 x 38,5 cm + pasparta a rám, zaskleno, signováno nečitelně
o autorovi: Autora tohoto díla se nepodařilo určit.
Vyvolávací cena:
300 Kč
800 Kč