Waldman Gigi
Číslo položky: 7236
popis: Olej na plátně, rozměr 40 x 50 cm, signováno monogramem GW
o autorovi: O tomto autorovi nenalezeny žádné podrobnosti.
Vyvolávací cena:
500 Kč
500 Kč

26.02.2019 21:16

500,00 Kč 13.12.2018 14:39:27