Kameníček Jaromír
Číslo položky: 7226
Moje sledované obrazy Zimní krajina s břízkami
popis: Olej na plátně, rozměr 50 x 70 cm
o autorovi: 09.07.1886 Brno - 07.05.1924 Praha
(akademický malíř), rodiče František Kameníček, Anna Kameníčková (Fantová), sourozenci Milada Koudelová (Kameníčková), Jiří Kameníček.

VÝTVARNÍK V DOKUMENTECH:
1999, Český biografický slovník XX. století (II. díl K-P).
Vyvolávací cena:
1 900 Kč
1 900 Kč

26.02.2019 20:44

1 900,00 Kč 21.1.2019 22:58:38