Číslo položky: 7329
Horská krajina
popis: Olej na plátně, rozměr 67 x 53 cm, nerámováno
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 000 Kč
1 000 Kč
1 000 Kč
26.02.2019 21:54
1 000,00 Kč | 18.2.2019 22:24:03 |