Josef Kos-Šaroun
Číslo položky: 7329
Moje sledované obrazy Horská krajina
popis: Olej na plátně, rozměr 67 x 53 cm, nerámováno
o autorovi: Akademický malíř
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 000 Kč

26.02.2019 21:54

1 000,00 Kč 18.2.2019 22:24:03