Hofman František
Číslo položky: 7621
Moje sledované obrazy Dívka s kyticí
popis: Olej na plátně, rozměr 100 x 75 cm, rám poškozen
o autorovi: Narodil se 1.9. 1891 v Přešticích a zemřel 3.3. 1969 v Praze. Studoval na Akademii výtvarných umění v Praze u prof. Františka Ženíška a Augusta Brömseho. Vystavoval na Výstavě soudobé kultury v Brně nebo například s Jednotou umělců výtvarných v Topičově salonu v Praze. Ve své tvorbě se věnoval malbě ženských aktů a podobiznám.
Vyvolávací cena:
1 300 Kč
2 100 Kč