Číslo položky: 7621
Dívka s kyticí
popis: Olej na plátně, rozměr 100 x 75 cm, rám poškozen
Vyvolávací cena:
1 300 Kč
1 300 Kč
2 100 Kč
2 100 Kč
2 000,00 Kč |
1 900,00 Kč |
1 700,00 Kč |
1 500,00 Kč |
1 300,00 Kč |