Číslo položky: 7390
Tetřeví námluvy
popis: Olej na plátně, rozměr 45 x 50 cm, nesignováno.
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
2 500 Kč
9 500 Kč
9 500 Kč
8 000,00 Kč |
7 500,00 Kč |
6 500,00 Kč |
5 500,00 Kč |
4 900,00 Kč |
4 700,00 Kč |
4 500,00 Kč |
4 300,00 Kč |
4 100,00 Kč |
3 900,00 Kč |
3 700,00 Kč |
3 500,00 Kč |
3 300,00 Kč |
3 100,00 Kč |