Číslo položky: 5270
Zátiší s jablky a džbánem
popis: Olej na papíru, rozměr ve výřezu 38 x 56 cm + pasparta a rám, zaskleno, signováno M67
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 000 Kč
1 000 Kč
1 000 Kč
27.06.2017 20:15