Číslo položky: 7568
Černá madona
popis: Olej na plátně, rozměr 60 x 43,5 cm, poškozený rám
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
2 500 Kč
3 000 Kč
3 000 Kč
3 000,00 Kč |
2 800,00 Kč |
2 600,00 Kč |