Číslo položky: 5269
Modré město
popis: Tempera plus olej na papíru, rozměr ve výřezu 62,5 x 87 cm + pasparta a rám, zaskleno, signováno vpravo dole Gruber 68
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 500 Kč
17 000 Kč
17 000 Kč
17 000,00 Kč |
15 000,00 Kč |
13 000,00 Kč |
11 000,00 Kč |
9 500,00 Kč |
8 500,00 Kč |
7 500,00 Kč |
6 000,00 Kč |
5 500,00 Kč |
4 900,00 Kč |
4 700,00 Kč |
4 500,00 Kč |
4 300,00 Kč |
4 100,00 Kč |
3 900,00 Kč |
3 700,00 Kč |
3 500,00 Kč |
3 400,00 Kč |
3 200,00 Kč |
3 000,00 Kč |
2 800,00 Kč |
2 600,00 Kč |
2 500,00 Kč |
1 700,00 Kč |