Číslo položky: 7312
Lesní jezero
popis: Pastel na kartonu,rozměry 39 x 49 cm. V levém rohu poškozeno. Signováno v pravo tužkou J.Z.
Vyvolávací cena:
500 Kč
500 Kč
4 000 Kč
4 000 Kč
3 100,00 Kč |
2 900,00 Kč |
2 700,00 Kč |
2 500,00 Kč |
2 300,00 Kč |
2 200,00 Kč |
2 100,00 Kč |
1 900,00 Kč |
1 700,00 Kč |
1 500,00 Kč |
1 300,00 Kč |
1 100,00 Kč |
900,00 Kč |
700,00 Kč |
500,00 Kč |