Zrzavý Jan - připsáno
Číslo položky: 7312
popis: Pastel na kartonu,rozměry 39 x 49 cm. V levém rohu poškozeno. Signováno v pravo tužkou J.Z.
o autorovi: Autorství nedoloženo
Vyvolávací cena:
500 Kč
4 000 Kč