Číslo položky: 7286
Zátiší s ovocem
popis: Barevná litografie, rozměr ve výřezu 36 x 47 cm + pasparta, nerámováno
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
1 200 Kč
1 200 Kč
1 200 Kč
04.12.2018 21:40