Číslo položky: 7513
Španělské tanečnice
popis: Olej na dřevě, ve výřezu pasparty: 13 x 19 cm, nesignováno
Vyvolávací cena:
800 Kč
800 Kč
800 Kč
800 Kč
03.12.2018 21:54
800,00 Kč | 3.12.2018 21:50:59 |