Číslo položky: 7386
Pradlena
popis: Olej na plátně, 42 x 57 cm. Datováno 1919
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 500 Kč
4 200 Kč
4 200 Kč
4 200,00 Kč |
4 000,00 Kč |
3 800,00 Kč |
3 600,00 Kč |
3 400,00 Kč |
3 200,00 Kč |
3 000,00 Kč |
2 900,00 Kč |
2 500,00 Kč |
2 300,00 Kč |
2 100,00 Kč |
2 000,00 Kč |
1 800,00 Kč |
1 600,00 Kč |