Neznačeno
Číslo položky: 7512
Moje sledované obrazy Kytice s motýli a broukem, 2 kusy
popis: Kvaš na hedvábí? Rozměr včetně lemování: 22 x 35 cm / 19,5 x 31 cm, zaskleno. Poškozeno.
Vyvolávací cena:
500 Kč
3 500 Kč