Číslo položky: 5256
Podzimní imprese
popis: Velkoformátový olej na plátně, rozměr 113,5 x 74 cm, obraz odborně vyčištěn.Signováno vpravo dole Jaro Procházka.Vynikající ukázka impresionistické malby přírodního motivu..
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
3 500 Kč
26 500 Kč
26 500 Kč
23 500,00 Kč |
21 500,00 Kč |
17 500,00 Kč |
15 500,00 Kč |
11 500,00 Kč |
10 500,00 Kč |
10 500,00 Kč |
10 000,00 Kč |
7 500,00 Kč |
5 500,00 Kč |
5 000,00 Kč |
5 000,00 Kč |
5 000,00 Kč |
4 400,00 Kč |
4 200,00 Kč |