Číslo položky: 7325
Zimní řeka
popis: Olej na plátně, 64 x 83 cm, rám poškozen. Kvalitní malba v původním stavu.
Vyvolávací cena:
4 800 Kč
4 800 Kč
20 000 Kč
20 000 Kč