Číslo položky: 7422
Dívčí akt
popis: Litografie, ve výřezu pasparty 26 x 18 cm, rámováno, zaskleno
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 000 Kč
1 000 Kč
1 000 Kč
03.12.2018 19:54
1 000,00 Kč | 3.12.2018 11:22:05 |