Nesignováno .
Číslo položky: 5253
Moje sledované obrazy Děvče v holandském čepci
popis: Olej na plátně podloženo lepenkou, rozměr 46,5 x 34,5 cm, nerámováno
Vyvolávací cena:
600 Kč
600 Kč

27.06.2017 18:50

600,00 Kč 27.6.2017 18:20:54