Číslo položky: 7424
Zátiší s ovocem
popis: Olej na papíru, ve výřezu pasparty 36 x 30 cm, rámováno, zaskleno
Vyvolávací cena:
20 000 Kč
20 000 Kč
20 000 Kč
20 000 Kč
03.12.2018 19:48
20 000,00 Kč | 3.12.2018 19:44:18 |