Nesignováno .
Číslo položky: 5252
Moje sledované obrazy Dívka v kroji - profil
popis: Olej na plátně, rouměr 42,5 x 33,5 cm, nově podlepeno kartonem, malba poškozena, nerámováno
Vyvolávací cena:
600 Kč
2 200 Kč