Číslo položky: 7158
Koupel
popis: Barevná litografie na papíře, 35 x 26, signováno tužkou, datováno 1943, slepotiskové razítko SVUM Hodonín
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
1 200 Kč
1 300 Kč
1 300 Kč