Zpět na aukce Nesignováno .
Moje sledované obrazy Pod Svatojánskými proudy
popis: Olej na plátně, rozměr 49 x 64 cm
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
1 200 Kč

08.11.2018 21:11