Číslo položky: 6682
Snídaně
popis: Olej na plátně, rozměr 69,5 x 50 cm, nerámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
3 500 Kč
8 500 Kč
8 500 Kč
7 000,00 Kč |
6 000,00 Kč |
5 000,00 Kč |
5 000,00 Kč |
4 200,00 Kč |
4 000,00 Kč |
3 800,00 Kč |
3 600,00 Kč |