Číslo položky: 6920
Snopy v srpnu
popis: Olej na lepence, rozměr 90,5 x 107,8 cm, nesignováno. Vzadu opatřeno vývozním štítkem a razítkem Národní Galerie v Praze č. 214 A83335. Obraz byl majitelem zakoupen v aukční síni (viz. předávací protokol na předposlední fotografii)
Vyvolávací cena:
12 500 Kč
12 500 Kč
12 500 Kč
12 500 Kč
04.12.2018 19:10
12 500,00 Kč | 4.12.2018 18:49:47 |