Číslo položky: 7164
Statek u řeky - velký formát
popis: Olej na plátně, rozměr malby : 96 x 120 cm, rozměry včetně rámu : 120 x 148 cm. Autorský rám mírně poškozen. Reprezentativní formát.
Vyvolávací cena:
10 000 Kč
10 000 Kč
14 000 Kč
14 000 Kč