Číslo položky: 5246
U napajedla
popis: Olej na plátně, rozměr 45 x 68 cm, signováno azbukou Brovar 1905. Přiloženo ověření pravosti Prof. PhDr. Tomáš Vlček CSc., konzultováno s Prof. PhDr. Jaromír Zemina. Malíř je významný představitel ruské realistické krajinomalby. (Odhadní cena 350 000 až 450 000 Kč)
Vyvolávací cena:
25 000 Kč
25 000 Kč
76 000 Kč
76 000 Kč
76 000,00 Kč |
61 000,00 Kč |
51 000,00 Kč |
50 000,00 Kč |
48 000,00 Kč |
46 000,00 Kč |
45 000,00 Kč |
43 000,00 Kč |
42 000,00 Kč |
40 000,00 Kč |
39 000,00 Kč |
37 000,00 Kč |
35 000,00 Kč |
33 000,00 Kč |
31 000,00 Kč |
29 000,00 Kč |