Zpět na aukce Brovar Jakov Ivanovich
popis: Olej na plátně, rozměr 76 x 124,5 cm, signováno azbukou Brovar 1905. Přiloženo ověření pravosti Prof. PhDr. Tomáš Vlček CSc., konzultováno s Prof. PhDr. Jaromír Zemina. Malíř je významný představitel ruské realistické krajinomalby. (Odhadní cena 350 000 až 450 000 Kč)
o autorovi: (1864 Kapitonovka u Kiewa – 1941 St. Petersburg)
Představitel Ruské realistické krajinomalby.
Vyvolávací cena:
25 000 Kč
76 000 Kč