Číslo položky: 5245
Podzimní řeka
popis: Olej na plátně, rozměr 46,5 x 63,5, signováno Hrska 39. Vzadu razítko vystaveno v Mánesu 1942
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 500 Kč
6 100 Kč
6 100 Kč
6 100,00 Kč |
5 100,00 Kč |
5 000,00 Kč |
4 400,00 Kč |
4 200,00 Kč |
3 900,00 Kč |
3 800,00 Kč |
3 600,00 Kč |
3 400,00 Kč |
3 200,00 Kč |
3 000,00 Kč |
2 500,00 Kč |
2 500,00 Kč |
1 800,00 Kč |
1 700,00 Kč |