Bloman Antonín
Číslo položky: 7048
Moje sledované obrazy Dívka v modrém
popis: Olej na lepence, 27 x 30 cm, 1942, nerámováno
o autorovi: Narodil se 22. 4. 1876 v Praze na Smíchově. Malíř v Praze. Malířství se učil soukromě u J. Ullmana a A. Kalvody, poté na ukrajinské akademii v Praze.
Vyvolávací cena:
300 Kč
300 Kč

08.11.2018 20:30

300,00 Kč 6.11.2018 17:37:48