Číslo položky: 7048
Dívka v modrém
popis: Olej na lepence, 27 x 30 cm, 1942, nerámováno
Vyvolávací cena:
300 Kč
300 Kč
300 Kč
300 Kč
08.11.2018 20:30
300,00 Kč |
6.11.2018 17:37:48